تولید انواع انیمیشن های صنعتی و معماری

ساخت انیمیشن معماری_ساخت انیمیشن صنعتی

انیمیشن صنعتی

انیمیشن صنعتی هنری نو در گستره دنيای صنعت است. همانطور که می دانید یکی از مهمترین نکات در تبلیغات برخورداری از ویژگی “متفاوت بودن” است (تفاوت از بعد مثبت آن) . اگر به اين نتيجه رسيده ايد كه دیگر بروشورها، كاتالوگها و تصاویر ثابت به تنهایی قادر به معرفی کامل عملكرد و ويژگيهای محصول و خدمات شما نيستند حتماً با ما تماس بگیرید.

با کمک استودیو انیمیشن JK می توانید بعد دیگری به روشهای سنتی تبلیغات خود افزوده و از انیمیشن سه بعدی برای معرفی كامل محصولات و خدمات خود استفاده نمائيد.در این روش ما قادریم تمامی خصوصيات و جزييات محصول شما را با هر سطح از پيچيدگي توسط كامپيوتر بازتولید نمائيم.

درحقیقت استودیو انیمیشن JK  این توانایی را دارد تا در مورد هر آنچه شما در ذهن خود دارید مدل کامپیوتری ایجاد کرده و انیمیشن سه بعدی بسازد . به دیگر سخن، علاوه بر محصولات موجود ما می توانیم محصولاتی که هنوز به مرحله تولید نرسیده اند و به صورت طرح یا نقشه هستند را بسازیم.

در انیمیشن صنعتی عامل حرکت (بعد چهارم یعنی زمان ) نیز در معرفی محصول وخدمات شما بکار خواهد رفت تا اولاً با حرکات جذاب دوربین در حین تداوم زمان ومکان، تمامی زوایا  و ویژگی های موضوع یا موضوعات مورد نظر نمایش داده شوند و ثانیاً در صورت لزوم مکانیزم های حرکتی و نحوه عملکرد اجزای متحرک محصولات شما به نمایش در بیایند.

علاوه بر قابلیت استفاده از تصاویر سه بعدی ایجاد شده توسط استودیو انیمیشن JK  در تبلیغات چاپی، شما می توانید تصاویر متحرک ایجاد شده را در روشهای جدیدتر تبلیغات یعنی سی دی یا دی وی دی کاتالوگ و یا بصورت کلیپ ویدئویی بر روی وب سایت شرکت خود ارائه دهید.

یکی از مهمترین قابلیتهای انيميشن سه بعدی كامپيوتری به تصویر کشیدن ناممکن هاست زيرا با پیشرفت تکنولوژی در هر دو زمینه سخت افزاری و نرم افزاری تصاویر تولیدی با این تكنيك دیگر تصاویری تصنعي و ساختگی به نظر نمی رسند  بلکه آنچنان واقعگرایانه شده اند که دیگر به راحتي نميتوان آن را از تصاویر واقعی بازشناخت.

 

انیمیشن معماری و عمرانی

در اختیار داشتن دانش فنی روز به همراه سابقه طولانی و توان بالای محاسباتی رندرفارم اختصاصی، استودیو انیمیشن JK  را به یکی از طراحان و سازندگان عظیم ترین پروژه های عمرانی کشور تبدیل کرده است. علاوه بر این نیاز روزافزون به ساخت پرزنتیشن های با کیفیت در حوزه طراحی معماری، سبب گشته است استودیو انیمیشن JK  در این حوزه وارد شده و همانند دیگر حوزه ها به صورت قدرتمند به ارائه محصولات بپردازد.

در تولید انیمیشن معماری همواره  با رعایت استانداردهای پرزنتیشن (presentation) ، دیدگاه فنی و دانش گرافیک رایانه ای   (CG)  توانسته ایم تمامی نکات و جزئیات طرح معماری را به مطلوب ترین و گویا ترین تصاویر ممکن تبدیل کنیم و با حرکات نرم دوربین یک Walk through بسیار جذاب ارائه دهیم.

انیمیشن عمرانی از پر طرفدارترین روشهای ارائه طرح های موجود، آتی و چشم انداز می باشد. پیش نمایشهای انیمیشنی که توسط این روش ارائه می گردند می تواند از بسیاری از هزینه هایی که در اثر اشتباهات طراحی و یا دوباره کاری بوجود می آورد جلوگیری کند و نیز تصمیم گیری را برای مدیران پروژه راحت تر کند. همچنین این روش موثر ترین شیوه مستند سازی پروژه های عظیم عمرانی می باشد.