انیمیشن صنعتی

انیمیشن صنعتی ، هنری نو در گستره دنيای صنعت است. همانطور که می دانید یکی از مهمترین نکات در تبلیغات برخورداری از ویژگی “متفاوت بودن” است  ( تفاوت از بعد مثبت آن ) . اگر به اين نتيجه رسيده ايد كه دیگر بروشورها ، كاتالوگ ها و تصاویر ثابت به تنهایی قادر به معرفی کامل عملكرد و ويژگي های محصول و خدمات شما نيستند حتماً با ما تماس بگیرید.

با کمک استودیو انیمیشن JK می توانید بُعد دیگری به روش های سنتی تبلیغات خود افزوده و از انیمیشن سه بعدی برای معرفی كامل محصولات و خدمات خود استفاده نمائيد. در این روش ما قادریم تمامی خصوصيات و جزييات محصول شما را با هر سطح از پيچيدگي توسط كامپيوتر باز تولید نمائيم.

درحقیقت  این توانایی را داریم تا در مورد هر آنچه شما در ذهن خود دارید مدل کامپیوتری ایجاد کرده و انیمیشن سه بعدی بسازیم . به دیگر سخن ، علاوه بر محصولات موجود ما می توانیم محصولاتی که هنوز به مرحله تولید نرسیده اند و به صورت طرح یا نقشه هستند را بسازیم.

در انیمیشن صنعتی عامل حرکت (بعد چهارم یعنی زمان ) نیز در معرفی محصول وخدمات شما بکار خواهد رفت تا اولاً با حرکات جذاب دوربین در حین تداوم زمان و مکان ، تمامی زوایا  و ویژگی های موضوع یا موضوعات مورد نظر نمایش داده شوند و ثانیاً در صورت لزوم مکانیزم های حرکتی و نحوه عملکرد اجزای متحرک محصولات شما به نمایش در بیایند.

علاوه بر قابلیت استفاده از تصاویر سه بعدی ایجاد شده توسط استودیو انیمیشن JK  در تبلیغات چاپی ، شما می توانید تصاویر متحرک ایجاد شده را در روش های جدیدتر تبلیغات یعنی سی دی یا دی وی دی کاتالوگ و یا بصورت کلیپ ویدئویی بر روی وب سایت شرکت خود ارائه دهید.

یکی از مهمترین قابلیت های انيميشن كامپيوتری به تصویر کشیدن ناممکن هاست زيرا با پیشرفت تکنولوژی در هر دو زمینه سخت افزاری و نرم افزاری تصاویر تولیدی با این تكنيك دیگر تصاویری تصنعي و ساختگی به نظر نمی رسند  بلکه آنچنان واقع گرایانه شده اند که دیگر به راحتي نميتوان آن را از تصاویر واقعی باز شناخت.

نمونه های تولید شده پخش شده انیمیشن صنعتی استودیو انیمیشن JK