ساخت حرفه ای ترین انیمیشن های سه بعدی

,,استودیو انیمیشن JK ,جواد خیری, JK Animation studio ساخت انیمیشن سه بعدی_01

سفارش ساخت بهترین و قویترین انیمیشن های سه بعدی

استودیو انیمیشن JK با مدیریت جواد خیری افتخار دارد با 10 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و ساخت انیمیشن سه بعدی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی قادر به ساخت انواع انیمیشن سه بعدی  ( سینمایی ، مجموعه سریال ، تبلیغاتی ، موشن گرافیک و … ) با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ممکن می باشد.

  • ساخت انیمیشن های سه بعدی با سبک های مختلف با مناسب ترین قیمت ها. که معمولا هزینه ساخت با توجه به سناریو ، گرافیک مورد نظر و کیفیت خروجی و سبک رندر متفاوت می باشد.

  • کیفیت کار با توجه به میزان بودجه ای که قرار است صرف پروژه شود متفاوت خواهد بود. بخشی از کیفیت مربوط به گرافیک و سبک انیمیشن سه بعدی می باشد و بخشی دیگر مربوط به رزولوشن کار خروجی می باشد. مانند HD (720P) , FULL HD (1080P) و … همچنین قادر به ساخت انیمیشن های با خروجی 4K نیز می باشیم.

مهم ترین اصل در جلب رضایت مشتری داشتن تعهد کاری و همچنین اتمام ها پروژه ظرف مدت زمان تعیین شده می باشد. مفتخریم بدلیل داشتن امکانات و خدمات متنوع و همچنین استفاده از رندرفارم های پیشرفته و استفاده از روش های خاص در ساخت انیمیشن ، سرعت تولید سفارشات شما را به طرز چشمگیری افزایش میدهد. بدیهی ست که همین امر خود تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها ، افزایش تعهد و سرعت عمل خواهد داشت.