طراحی سایت

Previous slide
Next slide

امروزه طراحی سایت و داشتن وب سایت برای شرکت ها و موسسات، سازمان ها و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است. در عصر ارتباطات، دنیای اینترنت و وب لازمه طراحی و ساخت سایت از جمله مهمترین نیازهای انسان در زمینه ابزارهای ارتباطی در هزاره سوم است. اما پس از این نیاز لزوم آشنایی با انواع طراحی وب سایت ، قبل از خرید سایت بسیار حائز اهمیت است زیرا شما باید قبل از انتخاب یک شرکت طراحی سایت از این مهم اطمینان حاصل نمائید که آیا شرکت مذکور توانایی برآورده نمودن خواسته های شما را از وب سایتتان دارد یا خیر؟

گستردگی دسترسی به اطلاعات یک سایت ، هزینه طراحی سایت در مقایسه با امکاناتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد، و همچنین قابلیت بروزرسانی و مدیریت آسان پورتال و سایت ، از جمله مهمترین ویژگی های طراحی سایت می باشد که باید به آن توجه ویژه نمود. همچنین اطمینان به یک شرکت طراحی سایت با توجه به نمونه طراحی سایت های انجام شده توسط آن نیز تشخیص انتخاب مناسب را برای شما آسان تر می کند.

هزینه طراحی سایت-استودیو JK - جواد خیری
هزینه پائین

هزینه طراحی وب سایت و تبلیغات در اینترنت نسبت به سایر رسانه ها همانند رسانه های جمعی (رادیو و تلویزیون)، تبلیغات محیطی (بیلبردها) و مجلات عمومی و تخصصی به مراتب کمتر می باشد. فراموش نکنید قدرت اثرگذاری تبلیغات به میزان زیادی به تعداد تکرار پیام وابسته خواهد بود. از این رو تنها در صورتی که مزیتهای رقابتی خود را پیاپی به مشتریان یادآوری نمایید موفق به فروش کالا و خدمات خود به آنها خواهید بود.

جهانی شدن با تبلیغات و طراحی سایت
دسترسی آسان

مشتریان و مراجعه کنندگان می توانند در هر زمان و مکانی به راحتی به وب سايت شما مراجعه کرده و با شما ارتباط برقرار کنند .به عبارت دیگر دسترسی آسان کاربران از هر نقطه ایران و جهان، تنها با داشتن آدرس وب سایت شما امکان پذیر است.

آپدیت و بروزرسانی سایت-استودیو JK - جواد خیری
بروزرسانی لحظه به لحظه

با توجه به امکان بروزرسانی لحظه به لحظه محتوای وب سایت، می توان اطلاعات مربوط به محصولات جدید، یا بهینه سازی محصولات و خدمات فعلی و همچنین نوسانات قیمت آنها را به سرعت به اطلاع مشتریان رساند.

تمدید سالیانه هاست و دامین-استودیو JK - جواد خیری
هزینه سالیانه پائین

پس از راه اندازی اولیه تنها هزینه یک وب سایت، تعرفه سالیانه بسیار اندکی است که باید صرف نگهداری دامنه Domain و همچنین یک فضای میزبانی Host نمایید.

پاسخگویی 24 ساعته و در هفت روز هفته-استودیو JK - جواد خیری
خدمت رسانی 24 ساعته

یک وب سایت کارآمد همانند این است که شما تعداد نامحدودی شعبه برای معرفی کالا و خدمات و همچنین فروش محصولات در اختیار داشته باشید و نماينده ای ازطرف شما به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته در دسترس مشتری می باشد.

تبلیغات و ارتباط با مشتری - استودیو JK - جواد خیری
ارتباط ساده و تاثیر گذاری بالا

سادگی و راحتی ارتباط مشتریان با شما و همچنین تاثیر گذاری بالاتر به دلیل قابلیت استفاده از عنصر زمان (استفاده از بنر ها و دیگر انواع انیمیشن ها)

طراحی سایت-جواد خیری- استودیو انیمیشن JK
رونق دادن به کسب و کار با تبلیغات

کسب و کار بهتر

صفحات وب حتی می توانند نقش یک مغازه و فروشگاه را برای شرکت مورد نظر ایفا کنند و بسیاری از هزینه های ریز و درشت را حذف کنند. هر چند داشتن یک سایت که خدمات مطلوبی برای ما ارائه دهد شاید هزینه نسبتا زیادی را بطلبد ولی این هزینه بسیار کمتر از هزینه اجاره کردن یک مغازه در محله ای نه چندان شلوغ است ضمن اینکه شما این سایت را همیشه و همه جا به همراه دارید و میتوانید آن را مدیریت و اداره کنید و اگر اطلاعات نسبی از نحوه ساخت سایت داشته باشید. حتی می توانید آن را توسعه داده و هر اندازه که مایلید به آن پر و بال دهید.

جهانی شدن با تبلیغات و طراحی سایت

جهانی شدن

امروزه تمامی کسب و کارها به سمت جهانی شدن در پیش هستند و این جهانی شدن زمانی اتفاق می افتد که بتوانند خود را به دنیا نشان داده و حرفه خود را معرفی نمایید که ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای معرفی خود به تمامی جهانیان ساخت یک سایت جامع و مفید درباره شغل و حرفه خود است که امکاناتی از قبیل خبرنامه، صفحه تماس با ما، درباره ما ، دریافت نظرات، بخش معرفی محصولات و حتی بخشی برای قبول سفارشات از طرف مشتریان و صدها امکان دیگر را در خود جای دهد. طراحی سایت همیشه راهی مفید و کم هزینه برای تبلیغ بوده است و تبلیغات وسیله ای برای فروش و درآمد بیشتر در هر شغل و حرفه ای خواهد بود .

نیاز به تبلیغات برای رشد کسب و کار شما

رفع نیازهای شما

ما تنها با داشتن سایت مخصوص به خود میتوانیم در اینترنت برای خود اعتبار و جایگاهی با ثبات داشته باشیم و این کار مستلزم طراحی سایتی است که اولا به تمامی نیازهای ما از لحاظ امکانات سایت به نحو احسن پاسخ داده و بتواند تبلیغات ما را در صدر تبلیغات دیگر موسسات قرار دهد و دوم به گونه ای طراحی و ساخته شود که بتواند ما را از مراجعه دوباره و چند باره به طراح سایت بی نیاز کند.