انیمیشن لوگو

لوگو چیست؟

از ابتدای تاریخ، استفاده از نماد و تصاویر به‌عنوان زبان نوشتار مرسوم بوده است. چه‌ بسا این روزها با گسترش شبکه‌های اجتماعی ، استفاده از شکلک‌ها بجای استفاده از جملاتی گاه طولانی کاملاً عادی به نظر می‌رسد.

به هر شکل، نماد ، نمایه یا لوگو ، هر چه بنامیم، ابزاری بسیار مفید برای هویت دادن به شخص، شرکت یا یک سازمان است.

لوگو مناسب برای فعالیت شما می‌تواند اطلاعات زیادی را از نوع و کیفیت عملکرد شما به مخاطب القا کند.

انیمیشن لوگو ، آرم استیشن یا لوگو موشن ابزاری حرفه ای جهت معرفی یک برند و نام تجاری به شکل گرافیک متحرک سه بعدی به همراه جلوه های ویژه کامپیوتری است که شما می توانید به وسیله آن هویت خود را به رخ رقیبان کشیده و همچنین استواری خود را به مشتریان نشان دهید.

آرم استیشن و لوگو موشن تکنیکال و حرفه ای می تواند از کسب و کار شما آینه روشنی را به نمایش بگذارد.

لوگو موشن و کاربرد آن در ویدیو های تجاری و تیزر های تبلیغاتی

لوگو موشن در واقع تلفیقی از صدا و اِلِمان های گرافیکی است ولی اینبار هدف فقط لوگو و آرم تجاری شماست که باید به خوبی لوگوی شما را به سبک زیبای موشن گرافیک به نمایش درآورد. که البته تکنیک ها و نوع های مختلفی دارد که برند شما را به شدت زیبا می کند. کاربرد این ویدیو در واقع یک نوع برند سازی است که  می توانید آن را در اول (اینترو) و آخر ویدیو های خود  و همچنین در میان ویدیوها استفاده کنید. حتی برای کسانی که کانال های تلگرام و  ویدیویی مثل آپارات دارند ، بسیار مفید باشد. ما انیمیشن لوگو شما را با ایده ای جالب با فرمت ویدیو چند ثانیه ای تحویل می دهیم.

اینترو لوگو موشن دو بعدی-جواد خیری- استودیو انیمیشن JK –

لوگو موشن فلت (دو بعدی)

این سبک از ویدیو لوگو را بصورت تخت و ساده اجرا می کنیم، که البته طرفداران زیادی دارد و سادگی آن زیبایی خاصی دارد که می توانید این لوگوی متحرک را بین ویدیو ها و شروع کلیپ هایتان (اینترو) استفاده کنید.

اینترو لوگو موشن سه بعدی-جواد خیری

لوگو موشن سه بعدی

در این سبک لوگوی شما را بصورت سه بعدی نمایش می دهیم که البته این سبک با تنوع بالایی همراه است و بزرگ نمایی برند شما را به خوبی اجرا می کند. نمونه لوگو موشن های ما را حتما ببینید.

نمونه های تولیدی آرم استیشن لوگو موشن استودیو انیمیشن JK